Kurumsal

image
ATS Machine

Hakkımızda

Atilla Ataseven Makine İmalat Ltd Şirketi (Ats Machine) kurulduğu günden itibaren ve daha önceki tecrübeleriyle un fabrikaları kurulumları,silo ve depolama sistemleri kurulumları ve yem fabrikaları kurumlarında dünya çapında ciddi bir tecrübeye sahiptir. Sektörün gereği olan, kişiye özel çözümlerle, tecrübeli mühendisler ve teknik adamlar tarafından en uygun şekilde dizayn edilip fiyat-fayda ilişkisi gözönünde bulundurularak, verimli ve yüksek kapasiteli projelere imza atmıştır.

Şirketimiz, sektörün en önemli satış sonrası hizmet veren firmalarından biri olmuştur. Müşteri memnuniyeti esasıyla çalışan Atilla Ataseven Makine (Ats Machine), ciddi ve güçlü referanslara sahiptir. Anahtar teslimi ve çözüm ürettiği bir çok projeyi başarılı bir şekilde çalıştırıp teslim etmiştir. Sektörde yükselen bir değere sahiptir.Pazarlama ve satış sonrası ağını her geçen gün güçlendiren, kardeş firmalarla çözüm ortaklıkları yapan şirketimiz, büyük konsorsiyumların içerisinde iş ortağı olarak faaliyetlerde bulunarak gelişmektedir. Teknolojinin yeniliklerine, sektör ihtiyaçlarına aktif ve uygun çözümler bulabilen, hızlı servis veren Atilla Ataseven Makine (Ats machine) müşterilerine yaptığı projelerle sektöre değer katmaya devam edecektir.

Vizyonumuz

ATS makine olarak tüm çalışanlarımızla birlikte girişimcilerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını belirleyip onlara çözümler ve kesin müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Misyonumuz

Sizlere çözümler sunuyoruz. ATS Makine Sistemleri bünyesinde sağlamaktan mutluluk duyacağımız yardımlarımızla, siz değerli müşterilerimiz projelerinizi olabilecek en verimli ve etkin bir şekilde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla çerezleri kullanıyoruz. Devamı